Przychodnia rodzinna ANI-MED

Serdecznie zapraszamy do skorzystania
z naszych usług od poniedziałku do piątku
w godz. 8.00-20.00.

Kielanówka 35/36
35-106 RZESZÓW


Nasze usługi:

- Lekarze Podstawowej Opieki Zdrowotnej
- Opieka pediatryczna z punktem szczepień
- Gabinet zabiegowy
- Gabinet pielęgniarki środowiskowej
- Gabinety stomatologiczne
- Medycyna Pracy

Gabinet dentystyczny zapewnia profesjonalną opiekę z zakresu:

- Stomatologii zachowawczej
- Endodoncji
- Stomatologii dziecięcej
- Chirurgii stomatologicznej
- Stomatologii estetycznej
- Protetyki


Posiadamy kontrakt z NFZ

Narodowy Fundusz Zdrowia gwarantuje
bezpłatną opiekę lekarską.

Stomatologia etetyczna

Stomatologia estetyczna
  • Uzupełnienia ubytków próchnicowych wykonujemy techniką warstwową, są one idealnie dopasowane do koloru zęba, pracujemy na najlepszych i najnowszych kompozytach światłoutwardzalnych, znanych i cenionych marek na całym świecie
  • Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych materiałów możliwa jest zmiana kształtu i koloru zębów, domknięcie szpar (tzw. ortodoncja w 1 godzinę) oraz przestrzeni między zębami, wykonujemy również licówki kompozytowe bez potrzeby opracowywania zęba (jeśli pozwalają na to warunki zgryzowe), dzięki czemu twarde tkanki zęba pozostają nienaruszone
  • STOMATOLOGICZNE ODMŁODZENIE TWARZY- to światowy trend, który umożliwia osiągnięcie efektu odmłodzenia twarzy bez użycia skalpela. Metoda ta przywraca zdrowy i naturalny uśmiech, młodszy wygląd twarzy, bez względu na wiek.
Wybielanie
W naszej klinice stosujemy wiele metod, które pozwalają pacjentowi uzyskać piękny, biały uśmiech. Posiadamy różne systemy wybielania zębów (m. in. BriteSmile, ZOOM, NITE WHITE). Aby uzyskać jak najlepszy rezultat, nasi lekarze dobierają indywidualnie dla każdego pacjenta najlepszą dla niego metodę.
               
Pierwsza wizyta
W naszej klinice przestrzegamy ściśle określonych procedur związanych z pierwszorazową wizytą. Najważniejsze jest dla nas kompleksowe i dokładne zdiagnozowanie pacjenta i przedstawienie mu całościowego planu leczenia. Dlatego też wymagane jest wykonanie zdjęcia tomograficznego układu stomatognatycznego. Kompleksowe plany leczenia wykonywane są na konsultacjach, w oparciu o zdjęcia RTG, modele diagnostyczne oraz o zdjęcia wykonane aparatem cyfrowym. W konsultacjach uczestniczą specjaliści z różnych dziedzin stomatologicznych – łącząc ich wiedzę z jakością urządzeń i materiałów sprawiamy, że niemożliwe staje się realne :)))
Gwarancja
Na wykonane przez nas usługi medyczne otrzymują państwo 12 miesięczną gwarancję. Przy czym warunkiem gwarancji są wizyty kontrolne co 6 miesięcy. Leczenie endodontyczne nie jest objęte gwarancją. W przypadku prac protetycznych, gwarancja uzyskuje ważność wraz z zakończeniem planu protetycznego zleconego przez lekarza.