Przychodnia rodzinna ANI-MED

Serdecznie zapraszamy do skorzystania
z naszych usług od poniedziałku do piątku
w godz. 8.00-20.00.

Kielanówka 35/36
35-106 RZESZÓW


Nasze usługi:

- Lekarze Podstawowej Opieki Zdrowotnej
- Opieka pediatryczna z punktem szczepień
- Gabinet zabiegowy
- Gabinet pielęgniarki środowiskowej
- Gabinety stomatologiczne
- Medycyna Pracy

Gabinet dentystyczny zapewnia profesjonalną opiekę z zakresu:

- Stomatologii zachowawczej
- Endodoncji
- Stomatologii dziecięcej
- Chirurgii stomatologicznej
- Stomatologii estetycznej
- Protetyki


Posiadamy kontrakt z NFZ

Narodowy Fundusz Zdrowia gwarantuje
bezpłatną opiekę lekarską.

Wybielanie zębów

Wybielanie zębów
Osiągnięcie sukcesu, zarówno zawodowego jak towarzyskiego, w dużej mierze zależy od wyglądu. Kluczowe jest pierwsze wrażenie, które trwa zaledwie kilka sekund. Poza odpowiednim strojem i fryzurą, każdy rozmówca zwraca uwagę na uśmiech. Zadbane i białe zęby dodadzą Ci pewności siebie.
Lekarze Elektoralna Dental Clinic, dzięki nowoczesnym, profesjonalnym i bezbolesnym metodom wybielania zębów pomogą Ci uzyskać hollywoodzki uśmiech.
Elektoralna Dental Clinic oferuje wybielanie zębów za pomocą szerokiej gamy sprawdzonych metod:
  • BriteSmile – jest to bezpieczna (nie wywołuje żadnych efektów ubocznych) i niezwykle skuteczna metoda wybielania, zapewniająca długotrwały efekt białych, lśniących zębów. Pożądany „Hollywood Smile” uzyskasz  już po pierwszej wizycie. W przybliżeniu zabieg trwa dwie godziny, a wysoka skuteczność wybielania uzyskiwana jest, dzięki zastosowaniu wiązki światła. Dzięki tej metodzie Twoje zęby staną się bielsze nawet o 8 tonów.
  • Wybielanie ZOOM– to najnowsza generacja gabinetowego systemu wybielania wspomaganego lampą. Jest już czwartą odsłoną systemu Zoom!, łączącą w sobie najlepsze cechy lampy Zoom!Czwarta generacja systemu, lampa Zoom! WhiteSpeed, jest bardzo dopracowanym produktem, bazującym na zebranym przez lata doświadczeniu oraz tysiącach skutecznie przeprowadzonych zabiegów wybielania. Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii w dziedzinie wybielania zębów, Zoom! to obecnie najlepsze rozwiązanie, które oferujemy swoim pacjentom.
  • Beyond – wybielanie zębów tą metodą jest bardzo bezpieczne i nie powoduje żadnych skutków ubocznych. Efekty zabiegu utrzymują się przez 2-3 lata. Zmiany są zauważalne tuż po zabiegu, jednak na pełen rezultat należy poczekać 24h. Wybielanie zębów Beyond trwa od 30 do 60 minut. Podczas wizyty, lekarz stomatolog indywidualnie dla każdego pacjenta dobiera odpowiednie kosmetyki do użytku domowego, a także udziela szczegółowych informacji na temat dalszego postępowania.
  • Opalescense Xtra Boost – zabieg jest bardzo krótki, trwa jedyne 30 do 45 minut i może być wykonywany wyłącznie przez doświadczonego lekarza stomatologa. Dzięki swoim właściwościom metoda ma bardzo szerokie zastosowanie i może być wykorzystana zarówno do wybielania plam wewnętrznych, jak i zewnętrznych. Zabieg można wykonywać na zębach naturalnie pożółkłych, martwych oraz z widocznymi plamami wiekowymi, pokarmowymi i nikotynowymi, jak również na zębach z przebarwieniami powstałymi w wyniku urazu miazgi.
  • Nite white – bezpieczna, skuteczna i całkowicie bezbolesna metoda domowego wybielania zębów. Bezbarwny, lepki żel o neutralnym PH umieszczany jest w specjalnej szynie nakładanej na zęby na noc.
  • Wybielanie wewnętrzne – jest to metoda wybielania korony zęba, który wcześniej poddany był leczeniu kanałowemu, w wyniku którego uległ on przebarwieniu.